dysleksja

Indygo, Tęczowe, Kryształowe dzieci – kim są

W latach siedemdziesiątych Nancy Ann Tappe opracowała koncepcję dzieci indygo, która odnosiła się do dzieci, które uważano za posiadające specjalne, niezwykłe, a czasem nadprzyrodzone cechy lub zdolności. Koncepcja dzieci indygo zyskała później popularność wraz z publikacją serii książek pod koniec lat 90. i premierą kilku filmów w następnej dekadzie. Od tego czasu powstało wiele zwrotów odnoszących się do tak uzdolnionych dzieci, takich jak: Kryształowe dzieci, Tęczowe, Gwiezdne dzieci, Anielskie, itp.

Uniwersytet Duchowości w USA przez lata obserwował takie niezwykłe dzieci (z czysto duchowego punktu widzenia), które rodzą się w obecnych czasach i które są wyższego kalibru duchowego. Są bardziej rozwinięte duchowo (tj. mają wyższy poziom duchowy) od samych narodzin. Stworzono dla nich termin i nazwano je „Boskimi dziećmi”. Te dzieci są obdarzone nie tylko szóstym zmysłem, zdolnościami telepatycznymi czy jasnowidzeniem, ale również wskazano, że dzieci te pochodzą z wyższych, subtelnych regionów Wszechświata.

Kim są boskie dzieci

Uzdolnione dziecko jest marzeniem każdego rodzica; dziecko, które wykazuje naturalny i niezwykły talent w światowych dyscyplinach, takich jak nauka języków, łatwe rozwiązywanie problemów matematycznych, doskonałe rozumowanie naukowe, nauka złożonej kompozycji muzycznej i inne różne sztuki. Z drugiej strony rodzice rzadziej są zadowoleni z dziecka, które ma dar wyższego poziomu szóstego zmysłu i wypowiada stwierdzenia typu: „Widzę zmarłych lub duchy”. Większość rodziców nie wie, jak postępować z dziećmi, które wypowiadają takie stwierdzenia i są mniej przygotowani do radzenia sobie z dziećmi, które wykazują wrodzone zrozumienie wymiaru duchowego. Powszechnie wiadomo również, że jeśli dziecko wykazuje skrajne oddanie Bogu i chce poświęcić całe swoje życie na rozwój duchowy i służbę Bogu, jego życzenia najprawdopodobniej spotkają się z dużym oporem ze strony rodziców.

Większość ludzi nie wie, że utalentowane dzieci, które na przykład potrafią komponować złożone utwory muzyczne w młodym wieku, najprawdopodobniej znajdują się pod wpływem jakiejś istoty w wymiarze duchowym. Natura podmiotu może być pozytywna lub negatywna. W rzeczywistości rodzice powinni pamiętać, że wymiar duchowy z większym prawdopodobieństwem będzie miał większy wpływ na życie ich dziecka niż tylko wymiar fizyczny i myślenie psychologiczne. Kiedy pojawia się określenie „Boskie dzieci”, nie jest ono używane wyłącznie w odniesieniu do dzieci uzdolnionych lub dzieci, które wykazują geniusz w określonej dziedzinie. Boskie dzieci są określane głównie przez ich poziom duchowy. Boskie dzieci oprócz oczywistego pragnienia poszukiwania Boskości ze względu na ich wyższy poziom duchowy, mogą również wykazywać powinowactwo do określonej dyscypliny i mogą się w niej wyróżniać.

Dlaczego rodzą się Boskie dzieci (dzieci rozwinięte duchowo)?

Świat duchowy uznaje, że dzieci te pojawiają się wśród nas, aby spełnić jakąś określoną misję lub potrzebę duchową na planie ziemskim. Od lat 1999-2023 planeta Ziemia przechodzi fazę przejściową w swojej historii. Ze względu na wielką bitwę odbywającą się w subtelnych płaszczyznach Wszechświata w tym okresie, wpłynie to również na Ziemię. Istnieje również podwyższony poziom duchowej nieczystości w środowisku na całym świecie. W ramach procesu oczyszczania uznaje się, że w tym okresie przeżyjemy wielkie wstrząsy. Następnie od roku 2023 uważa się, że wejdziemy w pozytywną fazę w historii świata znaną jako Królestwo Boże, który będzie erą duchowej odnowy. Świat wreszcie zrozumie, że nasz obecny sposób życia i obecny typ przywództwa faktycznie nas zawiodły i wpędziły w kłopoty. Boskie dzieci, które rodzą się w większej liczbie dzisiaj, gdy dorosną, pomogą załagodzić to przejście i poprowadzą świat, aby doszedł do większej duchowej świadomości we wszystkich aspektach życia. Te dzieci w przyszłości pomogą społeczeństwu wzrastać duchowo i tworzyć lepszy świat.

Mama dziewczynki z planety Magia

P.S. Materiał do tego artykułu został stworzony na podstawie książek o tematyce duchowej oraz dzięki dostępności materiałów w internecie.

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.