dysleksja

Skąd się wziął Niedźwiedź i mała Myszka

Długo zastanawiałam nad tym, się skąd mi przyszedł do głowy Miś i mała Myszka, czyli główni bohaterowie książki „Jak być Szczęśliwą Myszką – Myszka odnajduje swój dom” tom I. Miś zapewne stąd, że moja córeczka kocha misie i jej największy przyjaciel, to biały miś – Michał. Ale skąd Myszka?

Ponieważ kocham rozwój osobisty i duchowy, to postanowiłam zajrzeć do duchowego znaczenia zwierząt i wszystko stało się nagle jasne. Jeśli zastanawiasz się skąd wziął się pomysł i chęć napisania książki, to możesz posłuchać tutaj.

Niedźwiedź – to wielkie zwierzę mocy, odważne i silne, zapewniające stabilną postawę i uziemienie. Jest symbolem siły i niezwykłej mocy, czczony od wieków przez ludzkość, inspirował, dodawał odwagi oraz pomagał w przeciwnościach losu.

Mysz – to zwierzę mocy, które przeprowadza przez labirynt strachu, obaw, blokad myślowych i niezakończonych powiązań z ludźmi. Oznacza uwalnianie się z ograniczeń i siatki starych programów.

Nie wierzę w przypadki i w to, że te postaci pojawiły się w mojej głowie przypadkowo. Gdy patrzę na ich duchowe znaczenie, to wszystko składa mi się w całość. Chcę być jak ten odważny i mądry Niedźwiedź, który przeprowadza małą Myszkę przez labirynt strachu. Jednak, aby to zrobić, to najpierw ja musiałam się uwolnić od starych schematów, programów i lęku. I nadal nad tym pracuję, bo wiem, że praca nad sobą, to najlepsza praca jaka mogła mi się przydarzyć.

Justyna Krawczyk

Mama dziewczynki z planety Magia

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.