dysleksja

Skąd się wziął pomysł i potrzeba napisania książki dla dzieci

Nigdy bym siebie nie podejrzewała o to, że napiszę książki dla dzieci. Już pisanie książek dla kobiet było ogromnym zaskoczeniem, ale już wiem, że gdy się idzie za głosem serca, to się robi niezwykłe rzeczy. I za tym głosem chcę iść dalej…

Skąd się wziął pomysł na napisanie książki „Jak być Szczęśliwą Myszką – Myszka odnajduje swój dom” tom I?

To były nasze trudne chwile, wieczory i miesiące. Nie radziliśmy sobie z wyzwaniami i kłopotami, które rzucał nam pod nogi świat. Dziś już wiemy, że to były ważne lekcje, które miały nas nauczyć otwartości, akceptacji i poszukiwania rozwiązań, które będą najlepsze dla nas i naszej rodziny. A opowiadanie bajek w których to przedstawiałam problematyczne zagadnienia z naszego życia, okazał się być cudownym sposobem na dotarcie do naszej córeczki.

I kiedyś padło pytanie: Mamusiu, piszesz książki dla kobiet, a kiedy napiszesz książkę dla dzieci?

Więc napisałam i sama przecieram oczy ze zdumienia, jaki cud powstał. Cud w postaci tej książeczki, którą wysyłam do Was każdego dnia.

Skąd wzięła się potrzeba napisania książki?

Ta książka, to przypomnienie tego, przez co przeszliśmy i co odkryliśmy. Mówię i piszę o tym, abym to ja przede wszystkim nigdy nie zapomniała jak wiele cudów udało nam się odkryć i że zmiana na lepsze naprawdę jest możliwa. Ta książka to najważniejsza pozycja w naszej domowej biblioteczce, która skrywa wartości i cuda, które dalej chcemy odkrywać.

Justyna Krawczyk

Mama dziewczynki z planety Magia

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.