dysleksja

Uspokajająca medytacja dla dzieci, zwiększająca świadomość i poczucie bycia ważnym

Nasze dzieci nie będą spokojne, jeśli my sami nie będziemy spokojni. Temu nie da się zaprzeczyć i widać to jak się tylko przyjrzymy. Dzieci nas obserwują i łatwo przejmują nasze zachowania oraz emocje. Dlatego tak bardzo jestem wdzięczna za moją córeczkę, która uczy mnie tego, co w życiu naprawdę ważne. Zmieniam się na lepsze dzięki Niej, bo wiem, że ona na mnie patrzy, a ja chcę dawać piękny i mądry przykład. O tym co odkrywam możesz też posłuchać na kanale YouTube.

Medytacja dla dziecka, jest prosta. W sumie to nawet nie wiem czy to medytacja, czy może po prostu relaksacja, która pomaga mojej córeczce zasnąć. Często jest tak, że nie mogę opowiedzieć nawet bajeczki, bo przy relaksacji zasypia. Nie uczyłam się żadnych specjalnych technik ani sposobów. Popłynęło mi z serca i wierzę, że jest to dobre właśnie dzięki temu. Jakie to są słowa, na czym się skupiam dowiesz się właśnie tutaj.

Tymczasem zachęcam Cię do poznania historii Misia i Myszki, którzy w spokoju odnaleźli radość i szczęście. Obserwuj mój fanpage, bo wkrótce pojawi się kolejny tom.

Justyna Krawczyk

Mama dziewczynki z planety Magia

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.