dysleksja-3

Wartościowe książki dla kobiet oraz dla dzieci na prezent świąteczny 🎁⛄️

Kocham książki. Uwielbiam je czytać, ale też pisać. Te wnoszące coś ważnego do życia, pouczające i dające do myślenia. Dzięki książkom możemy odkrywać siebie na nowo, wychodzić ze schematów i żyć po swojemu.

Książki, które napisałam są szalenie wartościowe. Oparte są na faktach i prawdziwych zdarzeniach. Uważam, że są idealnym prezentem na każdą okazję, więc również na Święta. Książka Jak być szczęśliwą kobietą – 15 kroków, to moje pierwsze dzieło, pokazujące od czego zacząć, jak postawić pierwszy krok w kierunku zmian o których często marzymy. Książka Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie, to magiczna opowieść o tym, co wydarzyło się w moim życiu kiedy otworzyłam się na zmiany. Prawdziwa, czasem trudna, bo lekcje życiowe nie były łatwe, ale zaprowadziły mnie do tego miejsca w którym dziś jestem. Jestem szczęśliwa i coraz mocniej czuję, że żyję własnym, pięknym i wartościowym życiem.

Książka Jak być szczęśliwą Myszką – Myszka odnajduje swój dom, to opowieść o miłości i potrzebie życia z innymi, przynależenia do grupy. O trudnych emocjach i cudnych ludziach, którzy zawsze się pojawiają w naszym życiu. To książeczka o nadziei i cudach, które się zdarzają niezwykle często. Pytanie czy je widzimy. Drugi tom czyli Jak być szczęśliwą Myszką – Myszka idzie do szkoły, to również opowieść oparta na faktach i przeżyciach naszej rodziny. Przeszliśmy przez bardzo trudny czas w szkole, która była schematyczna i krzywdząca dla naszej córki. Ale zdobyliśmy się na odwagę i mimo trudności zmieniliśmy szkołę na tę pełną wspaniałych nauczycieli, którzy szanują różne potrzeby i możliwości dzieci. To szkoła, która dodaje dzieciom skrzydeł.

Dziś wiem, że warto podążać za głosem swojego serca. Tak powstały te książki i jestem z nich szalenie dumna. Są piękne, wartościowe i cieszą się niezwykłymi opiniami małych czytelników ale również tych większych.

Z całego serca polecam!

Justyna Krawczyk

Mama dziewczynki z planety Magia

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.